• رای: 44
  • نظر: 0
محبوبیت 95.454545454545% 95.454545454545%

بازی World Truck Driving Simulator 1.200 – بازی شبیه ساز رانندگی کامیون جهانی نسخه اصلی + مود

جدیدترین نسخه مود بازی شبیه ساز رانندگی کامیون جهانی بدون دیتا + پول نامحدود

World Truck Driving Simulator یکی از برترین بازی های شبیه سازی در اندروید است که به شما این فرصت را می دهد که به یک راننده کامیون سرسخت تبدیل شوید ، با جالبترین و خائنانه ترین جاده های سیاره برخی از جالبترین کامیون های جهان را رانندگی کنید. ده ها کامیون مختلف با مدل های تولیدکنندگان جهانی مانند مرسدس ، فورد و بسیاری دیگر برای انتخاب وجود دارد. در این مجموعه همچنین کامیون ها را از هر گوشه دنیا، از آمریکا، استرالیا، روسیه و بسیاری دیگر پیدا خواهید کرد. با گرافیک شبیه ساز عالی و کنترل های مناسب برای یک بازی اندرویدی ، دلیلی وجود دارد که این یکی از بالاترین امتیازات بازی های شبیه ساز در فروشگاه گوگل پلی را کسب کرده است!

بازی شبیه ساز رانندگی کامیون جهانی

علاوه بر تمام کامیون های مختلف ، مکان های مختلفی نیز برای گشت و گذار وجود دارد. هر مرحله از مکان های واقعی تهیه می شود ، اگرچه تنظیمات همیشه با چالش ها مطابقت ندارند! علاوه بر تکمیل مراحل اصلی، چندین چالش مهارت مختلف برای شما پیش بینی شده است ، آیا شما برای تبدیل شدن به یک راننده اصلی کامیون نیاز دارید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و همچنین برخی از بهترین ویژگی ها ، به ادامه مطلب بروید. سفارشی سازی، کامیون های مختلف ، چالش ها و موارد دیگر!

World Truck Driving Simulator میلیون ها دانلود و بررسی های فراوان مثبت دارد ، اما چه اتفاقی در مورد بازی دارد که آن را به یک شبیه سازی عالی تبدیل می کند؟ این بازی که توسط Dynamic Games ساخته شده ، عشق خود به کامیون ها را بسیار جدی می گیرد. اگر از کامیون بازهای بسیار جذاب متعصب هستید ، این بازی برای شما مهم است ، زیرا برای جزئیات هر کامیون منحصر به فرد ، مسیرهای مختلف و واقع بینی شبیه سازی رانندگی و آسیب ، دقت و وقت صرف شده است. موتور فیزیک قسمت بزرگی از این بازی است و این فقط یکی از بهترین ویژگی هاست! برای دانلود با جم اپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.