MX Player یکی از بالاترین و قدرتمندترین نرم افزارهای پخش کننده ویدئو برای گوشی های اندرویدی است، به این معنی که دیگر به هیچ وجه به پخش کننده ویدیو دیگری در تلفن هوشمند خود احتیاج نخواهید داشت ، زیرا MX Player تمام انتظاراتی که از یک پخش کننده حرفه ای دارید را داراست. این نسخه که برای شما آماده کرده ایم یک نسخه پولی از MX Player است که تجربه دیدن ویدیویی بدون وقفه و بدون تبلیغات را برای شما فراهم می کند. این برنامه علی رغم کم بودن ویژگی های یک ویدئوپلیر قدرتمند را داراستهمچنین دیدن فیلم ها به صورت آنلاین یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار است.

این نرم افزار محبوب با کسب امتیاز ۴٫۲/۵ از بیش از ۱۰ میلیون کاربر در فروشگاه گوگل پلی به یکی از بهترین برنامه های در این زمینه تبدیل شده است. شما هم اکنون می توانید نسخه های مختلف این برنامه را به صورت رایگان از جم اپ دانلود نموده و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

نکته:

برای اطلاع از نوع پردازنده دستگاه خود و دانلود یکی از فایل های Armeabi-v7a یا Arm64-v8a یا X86 یا X86_64 مناسب دستگاه خود از برنامه های نمایش اطلاعات گوشی مثل CPU-Z یا CPU-X استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.