جدیدترین نسخه لانچر مایکروسافت اندروید | Microsoft Launcher 6.2.201202.93341

مایکروسافت یکی از اولین و تأثیرگذارترین شرکت ها در توسعه فناوری و اطلاعات در سراسر جهان بوده است که هر روز فعالیت های خود را گسترش داده و اقدامات مختلفی را انجام می دهد. در گذشته این شرکت فقط بر روی ویندوز کار می کرد که منجر به گسترش سیستم عامل اندروید در این زمینه شده است. Microsoft Launcher عنوان لانچر گرافیکی و غنی از ویژگی های این شرکت است، نام مشهور مایکروسافت است که برای سیستم عامل اندروید توسعه و منتشر شده است.

Microsoft Launcher یک تجربه جدید در صفحه اصلی را فراهم می کند که به شما این امکان را می دهد تا در دستگاه Android خود پر بارتر باشید. Microsoft Launcher بسیار قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد همه چیز را در تلفن خود سامان دهید. فید شخصی شما مشاهده تقویم شما، انجام لیست ها و موارد دیگر را آسان می کند. یادداشت های مهم در حال انجام. وقتی Microsoft Launcher را به عنوان صفحه اصلی جدید خود تنظیم کنید، می توانید با برنامه های مورد علاقه خود تازه کار را شروع کنید یا طرح فعلی صفحه اصلی خود را وارد کنید. آیا باید به صفحه اصلی قبلی خود برگردید؟ تو هم میتونی اون کار رو بکنی!

این نسخه از لانچر مایکروسافت برای ایجاد امکاناتی جدید از جمله حالت تاریک، اخبار شخصی شده و پیشرفت های بیشمار عملکرد (بهبود زمان بار ، استفاده کمتر از حافظه ، عملکرد بهتر باتری و انیمیشن روان) بازسازی شده است. برای دانلود این برنامه در ادامه مطلب با جم اپ همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.