• رای: 21
  • نظر: 0
محبوبیت 95.238095238095% 95.238095238095%

دانلود بازی Gangstar Vegas: World of Crime 5.1.1a | بازی گانگستر وگاس + دیتا

جدیدترین نسخه اصلی و مود شده بازی گانگستر وگاس اندروید

بازی مشابه GTA برای اندروید

بازی گانگستر وگاس (Gangster Vegas) یکی از برترین بازی های جهان باز اندروید سال های اخیر بوده است.آیا می خواهید مانند یک گانگستر واقعی زندگی کنید؟ بازی Gangster Vegas را برای گوشی اندروید خود دانلود کنید تا هم اکنون یکی از ذهنی ترین بازی های جنایی گانگستری را در موبایل تجربه کنید. برای اوباش بجنگید و حرفه بوکس خود را در شهر چراغ ها و معاونین توسعه دهید. شما به تعداد زیادی سلاح، از جمله اسلحه های افسانه ای دسترسی خواهید داشت. همچنین قادر خواهید بود تا نوک انگشتان خود را در مورد سلاح های آینده برای انفجار افراد در لنزهای پلاسما و لیزر قرار دهید. این نکته در مورد Gangster Vegas است – محدود به مرز واقعیت مدرن نیست ، شما قادر خواهید بود از سلاح های بیگانه ، اسلحه های آینده و انواع وسایل نقلیه دیوانه کننده در بازی استفاده کنید.

 

بازی Gangstar Vegas

بازی جنایی گانگستر حماسی

دور شهر دویده و باعث ضرب وشتم شوید. در این بازی جنایی پرتحرک، علیه اوباش، پلیس، تانک ها، انبوهی از زامبی ها و حتی بیگانگان مبارزه کنید. جهان وسیع باز را کاوش کنید و سبک خود را برای به دست آوردن اعتبار خیابانی انتخاب کنید. در یک داستان پیچیده شرکت کنید که در آن یک بوکسور حرفه ای هستید و برای اوباش کار می کنید. در مسیر رو به جلو خود در برابر انواع مخالفان بجنگید – یا آن را به خیابان ببرید و در مبارزات خیابانی در اطراف وگاس مهارت های جنگی خود را آزمایش کنید.

مسابقات با آدرنالین بالا

برای کسب پول و اعتبار خیابانی در شهر، در مسابقات مهیج با آدرنالین بالا به خیابان ها بروید. شما قادر خواهید بود در پشت انواع اتومبیل ها و وسایل نقلیه آینده نگرانه فرمان خود را بگیرید و آنها را در دوره های حماسی مسابقه با سرعت بالا در مقابل حریفان خود قرار دهید.
دویدن و شلیک در بازی یک ترکیب کاملاً عالی را ایجاد می کند. معمولاً می توانید در بیشتر ماموریت ها بدوید و شلیک کنید و سپس در صورت لزوم کیت های سلامتی جدیدی خریداری کنید. مطمئناً ، می توانید خودتان را به چالش کشیدن عدم خرید وسایل از فروشگاه دعوت کنید ، پس مطمئناً نیاز به پوشش بیشتر در بسیاری از اوقات خواهید داشت. برای دانلود این بازی مهیج در ادامه مطلب با جم اپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.