Dream League Soccer 2022

Dream League Soccer 2022
  • آپدیت
  • نسخه 9.11
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • قیمت رایگان
  • رای: 11
  • نظر: 0
محبوبیت 81.818181818182% 81.818181818182%

اسکرین شات ها

دانلود جدیدترین نسخه بازی Dream League Soccer 2022

این بازی به دسترسی به اینترنت نیاز دارد.

دانلود بازی دریم لیگ ساکر

بازی Dream League Soccer (DLS) 2022 یا لیگ رویایی فوتبال یکی از محبوب ترین بازی های فوتبال است. این بازی در سال ۲۰۲۰ توسط First Touch Games منتشر و به یکی از بازی های ورزشی محبوب آن تبدیل شد. این بازی به دلیل داشتن گرافیک شگفت انگیز و گیم پلی روان، بیش از ۵۰ میلیون دانلود در فروشگاه گوگل پلی دارد. در Dream League Soccer 2022 MOD APK، پول ارز اصلی است و برای خرید اقلام یا ارتقاء آنها استفاده می شود.

تیم رویایی خود را در دریم لیگ ساکر بسازید

برای ساختن تیم رویایی خود برای سوپراستارهای برتر مانند کوین دی بروین و روبرتو فرمانینو ثبت نام کنید. سبک خود را کامل کنید، بازیکنان خود را توسعه دهید، و به محض پیوستن به صفوف، با هر تیمی که در راه شما قرار می گیرد، رقابت کنید. با بازدید از لجندری دیویژن، استادیوم خود را با امکانات کلاس جهانی ارتقا دهید. قابلیت تیم شدن با رویاهای شما یکی از ویژگی های کیفی DLS 2022 است. این امکان را به آن می‌دهد تا به بخش‌های مختلف در بازی‌های لیگ رویایی مانند مسی، رونالدو، نیمار، صلاح، ایسکو و بسیاری دیگر بزرگ شود.

تجربه ای که Dream League Soccer 2022 برای بازیکنان به ارمغان می آورد زمانی کاملا جذب می شود که آنها بتوانند در مسابقات چشمگیر و واقعی شرکت کنند. در عین حال با کنترل های مختلف، بازیکنان می توانند مهارت های کنترلی خود را به نمایش بگذارند. علاوه بر این، شما باید مراقب توسعه پایه و تمرین ورزشکاران خود باشید.

در حین گذراندن مسابقات مختلف، مهارت های فوتبال خود را نشان دهید

اولین تجربه ای که در Dream League Soccer 2022 پیدا خواهید کرد این است که با تیم خود در مسابقات مختلف شرکت خواهید کرد و سعی می کنید برنده شوید. شما نخواهید دید که هم تیمی های خود به طور خودکار به توپ ضربه می زنند، اما فعالیت های آنها را به طور دقیق کنترل خواهید کرد. به عبارت دیگر، شما با انجام حرکات پاسکاری و امتیاز دهی به بیشترین امتیاز ممکن دست خواهید یافت. پس از هر پیروزی، پاداش هایی وجود دارد که نمی توانید آنها را نادیده بگیرید.

Dream League Soccer 2022
دانلود بازی Dream League Soccer 2022 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.