برنامه CPU-Z اطلاعات مربوط به اجزای سخت افزاری داخلی تلفن هوشمند شما را جمع آوری کرده و آنها را برای مشاهده قرار می دهد. از طریق این برنامه به راحتی به نام و شماره پردازنده، نام رمز، فرآیند، بسته، سطح حافظه نهان دسترسی پیدا کنید. در کنار آن ، می توانید مارک و مدل دستگاه، وضوح صفحه ، RAM، حافظه ذخیره سازی و اطلاعات باتری را نیز مشاهده کنید.

اگر می خواهید در تلفن های هوشمند خود عملکردی مانند اندازه گیری فرکانس حافظه هر هسته را دقیقاً اندازه گیری کنید، CPU-Z باید برنامه اصلی شما باشد زیرا می تواند به همه مواردی که در زیر تلفن هوشمند شما قرار دارد دسترسی پیدا می کند. بهترین چیز این است که برای دسترسی و نمایش این اطلاعات به مجوزهای خاصی نیاز ندارد.

CPU-Z را دانلود کنید تا درباره تلفن خود بیشتر بدانید

با کلیک روی دکمه دانلود در پایین می توانید این برنامه را به راحتی بارگیری کنید. پس از بارگیری فایل APK ، فقط آن را نصب کنید و برنامه شما در کمترین زمان فعال خواهد شد. هنگامی که برنامه را برای اولین بار باز می کنید ، به صفحه SOC منتقل می شوید که در آن سرعت پردازنده، بار CPU و سرعت کلاک در زمان واقعی نشان داده می شوند.

دانلود CPU-Z Premium + Mod - برنامه شناسایی سخت افزار موبایل

 

سپس نوار دستگاه در CPU-Z قرار می گیرد که تمام مشخصات سخت افزاری تلفن شما مانند نام شرکت، مارک تجاری، ساختمان، وزن و ابعاد را نشان می دهد. تمام اطلاعاتی که از طریق این برنامه دریافت می کنید دقیق و کامل است. بعد ، به زبانه سیستم ها می روید که نسخه اندروی ، API LEVEL و جزئیات لودر بوت را نشان می دهد.

زبانه باتری در CPU-Z سطح باتری، سلامتی و دما را نشان می دهد. همراه با زبانه سنسور حرارتی که تمام دمای دستگاه های زنده را نشان می دهد که با نوسان آنها نظارت می کنید. سپس برگه سنسورهای مهم قرار می گیرد که در مورد سنسورها به شما می گوید. این برگه از نظر اطلاعاتی که نمایش می دهد بسیار مهم است. این برنامه با کسب امتیاز ۴٫۴ در گوگل پلی نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. برای دانلود این برنامه کاربردی در ادامه مطلب با جم اپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.