نام بازی ، نرم افزار و ... را وارد کنید

خانه » اپلیکیشن ها » بازی ها » بازی شبیه سازی » دانلود Bus Simulator Ultimate 1.5.0 | شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس برای اندروید + دیتا
4.67
[ 3 رای ]

دانلود Bus Simulator Ultimate 1.5.0 | شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس برای اندروید + دیتا

Bus Simulator Ultimate 1.5.0

app
app
app
app

دانلود Bus Simulator Ultimate 1.5.0 | شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس نسخه اصلی و مود شده

جدیدترین نسخه بازی شبیه سازی رانندگی اتوبوس برای اندروید دیتا + نسخه بی نهایت

بازی Bus Simulator Ultimate از بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی اتوبوس اندروید است. بازی های شبیه سازی همیشه محبوب بوده اند. اخیراً شاهد محبوبیت بسیاری از این بازی ها هستیم. این نوع بازی ها سریع ، آسان و بسیار لذت بخش هستند! به بازی هایی مانند The Sims فکر کنید که آنها بسیار موفقیت آمیز هستند و فقط در مورد زندگی عادی انسان هستند. اگر عاشق The Sims باشید، این بازی جدید را دوست خواهید داشت!

بازی شبیه سازی رانندگی اتوبوس برای اندروید

Bus Simulator: Ultimate یک بازی شبیه سازی محبوب است که توسط Zuuks Games ساخته شده است و بیش از ۵۰ میلیون دانلود در فروشگاه Google Play دارد! در در این بازی ، شما به عنوان یک راننده اتوبوس بازی خواهید کرد که در سراسر شهر با اتوبوس رانندگی می کند. جدا از این ، حالت های چند نفره و ویژگی های دیگری وجود دارد که در این بازی دوست خواهید داشت! برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با جم اپ همراه باشید.

بازی شبیه سازی رانندگی اتوبوس

اتوبوس ها همیشه جذاب بوده اند. آنها شما را بدون زحمت از یک مکان به مکان دیگر می برند. حتی اگر می خواهید به یک مکان دور بروید ، آنها می توانند در عرض چند ساعت شما را ببرند. و بیشتر از همه ، آنها یکجا افراد زیادی را در خود جای می دهند! به همین دلیل تعداد زیادی اتوبوس در شهرها وجود دارد. و اگر همیشه کنجکاو بوده اید که چگونه یک اتوبوس را رانندگی کنید، اکنون می توانید در این بازی یکی را رانندگی کنید!

در این شبیه سازی ، شما به عنوان یک راننده اتوبوس بازی خواهید کرد که در شهر با اتوبوس رانندگی می کند. در این بازی مکان های زیادی برای رفتن و تعداد زیادی اتوبوس برای رانندگی وجود دارد. واقع گرایی شما و همچنین هوای واقع بینانه ، سیستم ترافیک، جلوه های صوتی، فضای داخلی و موارد دیگر را تحت تأثیر قرار می دهد! حتی می توانید در لیگ چند نفره شرکت کنید!

ویژگی های Bus Simulator: Ultimate

  • گیم پلی منحصر به فرد
  • گرافیک واقع گرایانه
  • لیگ چند نفره
  • کنترل های آسان و بصری

ویژگی های نسخه مود

  • پول نامحدود (افزایش در هنگام خرج)
به اشتراک بگذارید:
QR: دانلود Bus Simulator Ultimate 1.5.0 | شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس برای اندروید + دیتا
4.67
[ 3 رای ]
دانلود فايل نصبي اصلي 62 مگابایت لینک مستقیم
دانلود فایل نصبی مود شده 38 مگابایت لینک مستقیم
دانلود فایل دیتا 503 مگابایت لینک مستقیم


پیشنهاد

ما به شما