دانلود بازی اکشن تیراندازی Bullet Force 1.77.0 + Mod

بازی اکشن قدرت گلوله نسخه اصلی و مود شده برای اندروید + دیتا

بازی Bullet Force – قدرت گلوله های استودیوی بازی سازی Lucas Wilde را می توان یکی از خوش ساخت ترین، زیباترین و جذاب ترین بازی های اندرویدی اکشن و اسلحه ای دانست که میلیون ها بار توسط کاربران اندروید از گوگل پلی دانلود و در سایت جم اپ نیز قرار گرفته است. ما تصمیم گرفته ایم که همزمان با انتشار، آخرین نسخه را معرفی کرده و دوباره شادی شما را به ارمغان بیاوریم.بهترین بازی تیراندازی اول شخص (FPS) در اندروید، این بازی تیراندازی و اکشن را بصورت آنلاین یا آفلاین با تعداد زیادی سفارشی سازی سلاح و صحنه بازی کنید. Bullet Force یک بازی سریع تیراندازی سه بعدی است. اکنون نسخه جدید این FPS را از جم اپ دانلود کنید!

با استفاده از انواع اسلحه های اسلحه (اسلحه، تپانچه، AK-47، تفنگ های تهاجمی)، در کنار هم تیمی های خود در جنگ ۲۰ نفره بزرگ مبارزه کنید. آماده برای شلیک برای کشتن تمام دشمنان خود در این بازی تلاش برای بقا باشید.

Bullet Force در حال حاضر دارای ۴ حالت بازی از جمله Team Deathmatch ، Conquest ، Free-For-All و Gun Game است. در همه آنها شما در مبارزه با بازیکنان دیگر خواهید بود. در ادامه مطلب نسخه اصلی و مود این بازی به همراه دیتا برای شما قرار گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.