دانلود بازی Armajet – بازی اکشن مهیج و آنلاین “آرماجت” برای اندروید

*این بازی به صورت آنلاین اجرا می شود*

Armajet یک بازی تیراندازی است که به صورت ۴v4 است که سه دقیقه دور سریع دارد! در این بازی اکشن سریع با دوستان تیم شوید یا انفرادی به مبارزه بروید! هرگز برای برنده شدن نیازی به پرداخت نیست!  مکانیک بازی Armajet به راحتی قابل یادگیری است، تسلط بر آن بسیار دشوار است و جای گیم پلی فوق العاده رقابتی و چند پلتفرمی را از بین می برد. کنترل های متحرک دوقلو چوبی بصری پرواز و تیراندازی را آسان می کند – زنده ماندن یک چالش است.

حالت بازی خود را انتخاب کنید

Deathmatch : همانطور که برای برتری هوا می جنگید، خود را در عرصه های مسابقه deathmatch محک بزنید. در پایان سه دقیقه در امتیازات پیش باشید یا ۳۰ بار برنده شوید تا از مسایقه با پیروزی خارج شوید.

Fuel Frenzy : به دنبال حالت بازی استراتژیک هستید؟ این یکی برای شما ۱۰ سلول سوختی را جمع کرده و نگه دارید تا برنده شوید. اما اگر قبل از پایان شمارش معکوس شکننده ظاهر شوید، همه آنها را از دست خواهید داد!

Battle Ball : برای پیروزی ۳ گل به دروازه دشمن وارد کنید! Battle Ball را به زمین بیندازید، پاس دهید و حتی آن را خالی کنید تا باعث واکنش های زنجیره ای قاتل شود!

با دوستان

مسابقه خود را ایجاد کنید یا به دوستان خود بپیوندید! با هم با تیم های حریف مبارزه کنید ! تیم PvP در بهترین حالت مبارزه می کند!

صدها نوع سلاح

آیا شما جنگ PvP از راه دور را می پسندید؟ یک تفنگ اتوماتیک همه منظوره، موقعیت های دفاعی ایمن با اسلحه های تیرانداز از راه دور یا ویران کردن شعله کش های عجیب و غریب را انتخاب کنید. با داشتن بیش از ۷۰۰ حالت اسلحه برای اینکه شما را در عملکرد عالی خود نگه دارد، گزینه هایر زیادی بر روی میز شما خواهد بود.

باز کردن قفل و دانلود قهرمانان و گرافیک با کیفیت بالا و صوتی و … از دیگر ویژگی های این بازی مهیج هستند. برای دانلود این بازی که درر فروشگاه گوگل پلی امتیا ۴/۵ را دریافت کرده است، در ادامه مطلب با جم اپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.